Sznurek Ceglasty

Sznurek ceglasty- Sznurek rolniczy przeznaczony jest do użycia w różnego typu maszynach rolniczych. Sznurek umożliwia ponadto wiązanie siana, słomy oraz zielonki. Sznurek rolniczy znajduje zasosowanie także w snopowiązałkach, prasach wielkogabarytowych, kostkujących i belujących. Może być wykorzystywany także do wiązania worków i pakowania paczek.

Sznurek rolniczy produkowany jest zgodnie z najnowszymi standardami technicznymi. Wykonany jest z polipropylenu, który nie zawiera substancji niebezpiecznych i jest chemicznie obojętny dla środowiska.

 
Sznurek doskonale sprawdza się również do mocowania wełny mineralnej przy ociepleniach budynków.
 
odporny na wilgoć
 
zakres temperatur: -20stC - +42stC
<<< Powrót
Dodano: 21 Luty 2022

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

ue
ue
W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 poddziałania 4.2 „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” zostanie zrealizowana operacja pod tytułem wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez uruchomienie w zakładzie produkcji pasz oraz rozbudowę magazynu zbożowego i realizację inwestycji przeciwdziałającej zmianom klimatu, mająca na celu zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez budowę nowoczesnej bazy magazynowej oraz uruchomienie produkcji pasz i wdrożenie inwestycji służącej przeciwdziałaniu zmianom klimatu. Na skutek realizacji operacji zostanie osiągnięty wskaźnik operacji: utrzymanie poziomu umów długoterminowych zawartych z producentami rolnymi na zakup surowca/przyjęcie do usługowego przetwarzania lub przechowywania w ilości co najmniej 50%.

Odwiedzin: 129775