O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy w lutym 2003 roku. Jednak specjalistyczne doświadczenie w branży zaczęliśmy zdobywać już wiele lat wcześniej. Pozwoliło ono nie tylko na szybki rozwój, ale również na podzielenie się fachową wiedzą z klientami korzystającymi z naszych usług. Zrozumienie potrzeb i dostosowanie proponowanych rozwiązań do indywidualnych klientów stanowi ważny element prowadzonej działalności.

Prowadzimy skup zbóż, jak również kukurydzy i rzepaku. Mamy do dyspozycji własne suszarnie, które umożliwiają nam skup również mokrej kukurydzy. W swojej ofercie posiadamy wybrane odmiany kwalifikowanych nasion. Poza nawozami oferujemy również ciągniki i wszelkiego rodzaju maszyny i urządzenia specjalistyczne. Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami była kompleksowa i równocześnie przystosowana do potrzeb indywidualnego klienta.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

ue
ue
W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 poddziałania 4.2 „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” zostanie zrealizowana operacja pod tytułem wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez uruchomienie w zakładzie produkcji pasz oraz rozbudowę magazynu zbożowego i realizację inwestycji przeciwdziałającej zmianom klimatu, mająca na celu zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez budowę nowoczesnej bazy magazynowej oraz uruchomienie produkcji pasz i wdrożenie inwestycji służącej przeciwdziałaniu zmianom klimatu. Na skutek realizacji operacji zostanie osiągnięty wskaźnik operacji: utrzymanie poziomu umów długoterminowych zawartych z producentami rolnymi na zakup surowca/przyjęcie do usługowego przetwarzania lub przechowywania w ilości co najmniej 50%.

Odwiedzin: 129773