O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy w lutym 2003 roku. Jednak specjalistyczne doświadczenie w branży zaczęliśmy zdobywać już wiele lat wcześniej. Pozwoliło ono nie tylko na szybki rozwój, ale również na podzielenie się fachową wiedzą z klientami korzystającymi z naszych usług. Zrozumienie potrzeb i dostosowanie proponowanych rozwiązań do indywidualnych klientów stanowi ważny element prowadzonej działalności.

Prowadzimy skup zbóż, jak również kukurydzy i rzepaku. Mamy do dyspozycji własne suszarnie, które umożliwiają nam skup również mokrej kukurydzy. W swojej ofercie posiadamy wybrane odmiany kwalifikowanych nasion. Poza nawozami oferujemy również ciągniki i wszelkiego rodzaju maszyny i urządzenia specjalistyczne. Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami była kompleksowa i równocześnie przystosowana do potrzeb indywidualnego klienta.
Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

ue
Odwiedzin: 100771