Aktualności

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 6

ŻNIWA

Jak co roku tak także i w tym prowadzimy skup rzepaku oraz zbóż.

Zachęcamy do współpracy!

Dodano: 26 Lipiec 2017
Czytaj więcej
SKUP SŁOMY

Prowadzimy zapisy na skup słomy. Możliwość odbioru naszym transportem.

Konkurencyjne ceny!

ZAPRASZAMY!

Dodano: 26 Lipiec 2017
Czytaj więcej
NOWOŚĆ W OFERCIE!

W związku z nadchodzącym sezonem poszerzyliśmy dla Państwa ofertę produktową o środki ochrony roślin.

Jeszcze w kwietniu zapraszamy do zapoznania się z asortymentem preparatów ochronnych.

Dodano: 21 Kwiecień 2017
Przyszła wiosna
OBRAZEK

Nadszedł pierwszy dzień wiosny. Ziemia budzi się do życia a dni są coraz dłuższe i cieplejsze. Dla rolników nadszedł także czas na rozpoczęcie pierwszych prac wiosennych. Dla wszystkich osób króre nie zdąrzyły jeszcze zaopatrzyć się w nasiona a a chcących rozpocząć zasiew zbóż jarych zachęcamy do przczytania rozwinięcia.

Dodano: 21 Marzec 2017
Czytaj więcej
Wiosna - Nawozy
OBRAZEK

 

Wiosenna oferta cenowa. Zapraszamy do współpracy 

 

Dodano: 01 Marzec 2017
Czytaj więcej
OFERTA

 W związku ze zbliżającym się terminem wysiewania zbóż jarych już teraz chcielibyśmy zachęcić Państwo do zapoznania się z naszą nową ofertą.

Dodano: 24 Luty 2017
Czytaj więcej
PROMOCJA ŚWIĄTECZNA aktualizacja

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy ogłosić świąteczną promocje. Od dziś nasze pasze można kupić o 5% taniej. Promocja obowiązywać będzie do 24 grudnia.

Zapraszamy.

Aktualizacja

Promocja przedłużona do końca roku. Wszyscy którzy nie zdąrzyli z zakupem mają ostatnią szansę zakupić nasze produkty w promocyjnej cenie.

Dodano: 19 Grudzień 2016
Czytaj więcej
Podlaskie Forum Bydła

W miniony weekend odbyło się spotkanie z hodownami bydła zorganizowane przez  Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz Podlaski Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka. To już piąte tego typu spotkanie podczas którego można było wymienić się informacjami na temat hodowli bydła mięsnego oraz mlecznego.

Dodano: 21 Listopada 2016
Czytaj więcej
Przetwórcy nie chcą produkować konserw ze stref objętych ASF.

16 firm deklarujących chęć skupu mięsa z  obszarów dotkniętych wirusem ASF wycofało się z dotychczasowych ustaleń - podał minister Krzysztof Jurgiel. W takim wypadku rząd nie wyklucza możliwości wybicia wszyskich tuczników znajdujących się w obszarze stref występowania Afrykańskiego Pomoru Świń.

Dodano: 17 Listopada 2016
Czytaj więcej
ASF

Dwa kolejne ogniska ASF potwierdzono u dzików padłych we wschodniej polsce - podał w piątek Główny Inspektorat Weterynarii. To 120 i 121 potwierdzony przypadek afrykańskiego pomoru świń u dzików. Padłe zwierzęta odnaleziono w okolicach Adamowa (powiat siemiatycki, województwo podlaskie) i Antolina (powiat bialski, województwo lubelskie).

Dodano: 07 Listopada 2016
Czytaj więcej

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 6

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

ue
Odwiedzin: 78417