Aktualności

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 6

NOWA OFERTA - NAWOZY DOLISTNE

 NAWOZY DOLISTNE

Dodano: 24 Maj 2016
Czytaj więcej
PROMOCJA ŚWIĄTECZNA -5% na pasze pełnoporcjowe i koncentraty

WIELKANOC 

Zdrowych, pogodnych i rodzinnych

Świąt Wielkanocnych

Dodano: 16 Marzec 2016
Czytaj więcej
WIOSNA - uzupełniamy park maszynowy ....

 Wraz z nadejściem wiosny przygotowujemy maszyny polowe do prac. Mamy w ofercie maszyny i urządzenia rolnicze oraz ciągniki. Zdjęcia w zakładce maszyny rolnicze. Zapraszamy.

Dodano: 05 Marzec 2016
Czytaj więcej
OFERTA NASION 2016

 W sezonie 2016 oferta nasion KUKURYDZY jest następująca:


NASIONA 2016
ODMIANY FAO  PRZEZNACZENIE
ROSOMAK 250/260 ZIARNO/KISZONKA
VITRAS 260 KISZONKA
SAN 240 ZIARNO/KISZONKA
BLASK 240/250 ZIARNO/KISZONKA
GLEJT 230 ZIARNO/KISZONKA
LOBER 250 KISZONKA
PIONEER P8000 230/230 ZIARNO/KISZONKA
PIONEER P8400 240/240 ZIARNO/KISZONKA
PIONEER P8523 250/250 ZIARNO/KISZONKA
LG 22.44 240 ZIARNO/KISZONKA
KOSYNIER 220/230 KISZONKA/ZIARNO
WIKANA 230/240 KISZONKA
PIONEER PR39H32 23/240 KISZONKA/ZIARNO
DANUBIO 240 KISZONKA/ZIARNO

 

Dodano: 01 Marzec 2016
Czytaj więcej
SIEWY 2016-02-12

Zbliża się wiosna a wraz z nią siewy . Bardzo ważny jest termin siewu kukurydzy i nie jest wyznaczony w kalendarzu, znacznie korzystniej jest sugerować się warunkami glebowymi jak również pogodowymi. Aby nasiona kukurydzy mogły kiełkować potrzebują dobrze przygotowanej gleby i jej temperatury od 8-10°C i niezbędna jest woda. Duży wybór nasion pozwoli na dobór odmiany które państwo potrzebują. W prawidłowej i precyzyjnej agrotechnice ważną pozycję zajmuje wysokiej jakości materiał siewny i taki państwu proponujemy : ROSOMAK , VITRAS, SAN, BLASK, GLEJT, LOBER, PIONEER P8000,PIONEER P8400,PIONEER P8523, LG 2244,KOSYNIER, WIKANA. ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO SKORZYSTANIA Z OFERTY FIRMY A W NAJBLIŻSZYM CZASIE BĘDĄ W OFERCIE NASIONA ZBÓŻ SZCZEGÓŁY WKRÓTCE…

Dodano: 12 Luty 2016
Czytaj więcej
Czy wiesz, że...

Nasze pasze podlegają ścisłym regulacjom HACCP. Skrót HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point System) oznacza System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli. Istotne jest nie tylko miejsce i sposób składowania pasz, ale i poszczególne etapy jej dystrybucji. W naszych magazynach jest ściśle kontrolowana temperatura i wilgotność. Procedury te nakładają nie tylko wytyczne co do ułożenia paszy ze względu na gatunek zwierzęcia, dla którego jest ona przeznaczona, ale również poszczególnych jej rodzajów. Ze względu na zawartość i przeznaczenie, niektóre rodzaje pasz nie mogą być składowane obok siebie, ale nawet droga ich transportu nie może się przecinać.

W każdym miesiącu jest kontrolowanych wiele elementów, od tych dotyczących stanu technicznego po utrzymanie czystości i porządku. Wymagają one znacznego wkładu pracy naszych magazynierów, jednak stanowi to dla nas priorytet nie ze względu na same przestrzeganie przepisów, ale przede wszystkim na chęci dostarczeniu naszym klientom towarów jak najwyższej jakości i bezpiecznych dla ich hodowli. Regularne kontrole weterynaryjne bez zastrzeżeń dodatkowo upewniają nas w tym.

Oczywiście nie jesteśmy producentem pasz, jednak prowadzimy długoletnią współpracę z wypróbowanymi przez nas producentami, odnośnie których jakości nie mamy zastrzeżeń. Kontrolowane wydania i prowadzony rejestr pozwala wskazać odbiorców pasz. Przy wydaniu kontrolowana jest data przydatności jak i stan fizyczny worka.

W razie pytań odnośnie dostępności oferowanych przez nas produktów paszowych prosimy o kontakt telefoniczny lub z naszym pośrednikiem w terenie.

Dodano: 29 Styczeń 2016
Mocznik

Zgodnie z trwającym sezonem nawozowym prezentujemy dalsze informacje o nawozach. W tym wpisie zwrócimy uwagę na mocznik.


Zgodnie z informacjami podanymi już wcześniej na naszej stronie internetowej, mocznik jest w formie amidowej. Oznacza to, iż pomimo większej zawartości azotu (46%N) proces jego uwalniania jest długotrwały w porównaniu z innymi nawozami azotowymi. Na glebach, które są silnie kwaśne bądź zasadowe jest mniej efektywny. Mocznik może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne. Ważne jest aby dostosować roztwór odpowiednio do wymagań gatunku danej rośliny oraz jej etapu rozwoju. W związku z jego powolnym uwalnianiem azot jest roślinom udostępniany równomiernie, co pozwala uniknąć nadmiernego gromadzenia się szkodliwych azotanów w roślinie i otoczeniu. Po jego przemianie z formy amidowej do amonowej zapobiega nadmiernemu wchłanianiu potasu i ułatwia pobieranie fosforu.

W swojej ofercie posiadamy mocznik zarówno w workach 25 kg, jak i w BB (500kg). Zachęcamy do zakupu.

 

Zachęcamy do zapoznania się z wcześniejszymi artykułami:

Nawozy azotowe

Nawozy - klasyfikacja ogólna

Dodano: 25 Styczeń 2016
Czytaj więcej
Szczęśliwego Nowego Roku!

 W Nowym Roku życzymy Państwu zdrowia, urodzaju oraz udanej współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Natomiast w Sylwestra szampańskiej zabawy!

Dodano: 31 Grudzień 2015
Życzenia świąteczne

Szanowni Państwo!

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym klientom, dostawcom oraz innym, którzy współpracują z nami. Pragniemy życzyć Państwu zdrowych i rodzinnych świąt, aby spędzony czas w gronie najbliższych dostarczył sił do dalszych działań i spełniania Państwa marzeń.

Wesołych świąt!

 

Dodano: 23 Grudzień 2015
Wydarzenie na facebook-u

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu Promocja Świąteczna na Facebook-u. Będą tam na bieżąco umieszczane informacje na temat promocji. Serdecznie zachęcamy!

 

Dodano: 15 Grudzień 2015

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 6

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

ue
ue
W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 poddziałania 4.2 „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” zostanie zrealizowana operacja pod tytułem wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez uruchomienie w zakładzie produkcji pasz oraz rozbudowę magazynu zbożowego i realizację inwestycji przeciwdziałającej zmianom klimatu, mająca na celu zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez budowę nowoczesnej bazy magazynowej oraz uruchomienie produkcji pasz i wdrożenie inwestycji służącej przeciwdziałaniu zmianom klimatu. Na skutek realizacji operacji zostanie osiągnięty wskaźnik operacji: utrzymanie poziomu umów długoterminowych zawartych z producentami rolnymi na zakup surowca/przyjęcie do usługowego przetwarzania lub przechowywania w ilości co najmniej 50%.

Odwiedzin: 129775