Aktualności

<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 6

Odszkodowania za klęski żywiołowe.

W dniach od 17 do 31 października rolnicy z województwa lubelskiego mogą składać wnioski do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o pomoc za straty wynikłe z gradobicia, huraganu, deszczu nawałnego lub szuszy.

Dodano: 04 Październik 2016
Czytaj więcej
CETA - o czym warto wiedzieć.

CETA jest kompleksową umową handlowo-gospodarczą pomiędzy UE a Kanadą. 27 października w Brukseli nastąpi głosowanie parlamentu europejskiego na temat podpisania umowy. Jak wpłynie na polskie rolnictwo informujemy w rozwinięciu.

Dodano: 03 Październik 2016
Czytaj więcej
Wykryto kolejne ogniska ASF

Wczoraj 27 września w gminie Leśna Podlaska w powiecie bialskim oraz gminie Nurzec-Stacja w powiecie siemiatyckim wykyrto kolejne dwa ogniska afrykańskiego pomoru świń.

Dodano: 28 Wrzesień 2016
Czytaj więcej
Agro Show 2016

Wczoraj 26 września w Bednarach zakończyła się największa w europie wystawa maszyn rolniczych Agro Show 2016.

Dodano: 27 Wrzesień 2016
Czytaj więcej
Druga specustawa dotycząca ASF

23 września sejm przyjął ustawe dotyczącą zwalczania Afrykańskiego Pomoru Świń. Rozszerza ona prawa Inspekcji Weterynaryjnej oraz nakłada na posiadaczy zwierząt nowe obowiązki.

Dodano: 26 Wrzesień 2016
Czytaj więcej
Reklama
OBRAZEK

Jesteśmy w trakcie przygotowania nowego baneru reklamowego. W rozwinięciu można znaleźć przygotowane próbki oraz wybrany przez nas projekt. Mamy nadzieje, że się wam spodoba.

Dodano: 22 Wrzesień 2016
Czytaj więcej
Sejmik o sytuacji w rolnictwie

7 września odbyła się sesja Sejmiku Województwa Lubelskiego w sprawie sytuacji w rolnictwie oraz problemów związanych z wirusem ASF i niskimi cenami płodów rolnych.

Dodano: 09 Wrzesień 2016
Czytaj więcej
Aktualizacja strony

Zapraszamy do śledzenia zmian zachodzących na stronie.

Dodano: 24 Sierpień 2016
Czytaj więcej
NOWA OFERTA - AGROSŁOMA

Agrosłoma jest preparatem przyśpieszający proces rozkładania się słomy oraz resztek pożniwnych.

Dodano: 11 Sierpień 2016
Czytaj więcej
ŻNIWA

 Żniwa.....

Jak co roku prowadzimy skup rzepaku i zbóż. 
Zapraszamy do współpracy :)
Dodano: 23 Lipiec 2016

<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 6

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

ue
ue
W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 poddziałania 4.2 „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” zostanie zrealizowana operacja pod tytułem wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez uruchomienie w zakładzie produkcji pasz oraz rozbudowę magazynu zbożowego i realizację inwestycji przeciwdziałającej zmianom klimatu, mająca na celu zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez budowę nowoczesnej bazy magazynowej oraz uruchomienie produkcji pasz i wdrożenie inwestycji służącej przeciwdziałaniu zmianom klimatu. Na skutek realizacji operacji zostanie osiągnięty wskaźnik operacji: utrzymanie poziomu umów długoterminowych zawartych z producentami rolnymi na zakup surowca/przyjęcie do usługowego przetwarzania lub przechowywania w ilości co najmniej 50%.

Odwiedzin: 129774