Aktualności

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 6

Wiosna - Nawozy
OBRAZEK

 

Wiosenna oferta cenowa. Zapraszamy do współpracy 

 

Dodano: 01 Marzec 2017
Czytaj więcej
OFERTA

 W związku ze zbliżającym się terminem wysiewania zbóż jarych już teraz chcielibyśmy zachęcić Państwo do zapoznania się z naszą nową ofertą.

Dodano: 24 Luty 2017
Czytaj więcej
PROMOCJA ŚWIĄTECZNA aktualizacja

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy ogłosić świąteczną promocje. Od dziś nasze pasze można kupić o 5% taniej. Promocja obowiązywać będzie do 24 grudnia.

Zapraszamy.

Aktualizacja

Promocja przedłużona do końca roku. Wszyscy którzy nie zdąrzyli z zakupem mają ostatnią szansę zakupić nasze produkty w promocyjnej cenie.

Dodano: 19 Grudzień 2016
Czytaj więcej
Podlaskie Forum Bydła

W miniony weekend odbyło się spotkanie z hodownami bydła zorganizowane przez  Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz Podlaski Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka. To już piąte tego typu spotkanie podczas którego można było wymienić się informacjami na temat hodowli bydła mięsnego oraz mlecznego.

Dodano: 21 Listopada 2016
Czytaj więcej
Przetwórcy nie chcą produkować konserw ze stref objętych ASF.

16 firm deklarujących chęć skupu mięsa z  obszarów dotkniętych wirusem ASF wycofało się z dotychczasowych ustaleń - podał minister Krzysztof Jurgiel. W takim wypadku rząd nie wyklucza możliwości wybicia wszyskich tuczników znajdujących się w obszarze stref występowania Afrykańskiego Pomoru Świń.

Dodano: 17 Listopada 2016
Czytaj więcej
ASF

Dwa kolejne ogniska ASF potwierdzono u dzików padłych we wschodniej polsce - podał w piątek Główny Inspektorat Weterynarii. To 120 i 121 potwierdzony przypadek afrykańskiego pomoru świń u dzików. Padłe zwierzęta odnaleziono w okolicach Adamowa (powiat siemiatycki, województwo podlaskie) i Antolina (powiat bialski, województwo lubelskie).

Dodano: 07 Listopada 2016
Czytaj więcej
Kolejne wykryte ogniska ASF w Polsce.

Wczoraj 27 października wykryto kolejne 4 ogniska afrykańskiego pomoru świń u dzików. Po dwa dziki znaleziono w  wojewódzwie podlaskim (Białowieża, Ciechowizna) i lubelskim (Lachówka Mała, Kajetanka). To już w sumie 116, 117, 118 i 119 przypadek wirusa u dzików w kraju.

Dodano: 28 Październik 2016
Czytaj więcej
Dopłaty bezpośrednie 2016

Na wczoraj (17 października) planowano rozpoczęcie wydawania zaliczek dopłat bezpośnich należnych rolnikom za rok 2016. Zaliczki będą wynosić 70% przyznanych dopłat. W pierwszej kolejności przyznawane będą dla gospodarstw znajdujących się na terenie objętym restrykcjami spowodowanymi chorobą ASF.

Dodano: 18 Październik 2016
Czytaj więcej
Rolnicy zawieszają blokadę dk2.

Wczoraj 10 października zakończył się pięciodniowy protest rolników dotyczący niewystarczającej pomocy państwa w walce z wirusem ASF. Dzisiaj chodowcy świń wybierają się do Warszawy licząc na spotkanie z ministrem rolnictwa.

Dodano: 11 Październik 2016
Czytaj więcej
Protesty rolników na drodze krajowej nr 2 aktualizacja

4 października hodowcy świń z powiatu bialskiego protestowali w sprawie niedostatecznego zaangażowania rządu w walkę ze skutkami choroby ASF. Rolnicy spowialniając ruch pomiędzy Białą Podlaską a Międzyrzecem Podlaskim chcieli zwrócić uwagę na swoje problemy a także ogłaszaja przyszłe prostesty w razie braku podjęcia działań.

Aktualizacja

Od dzisiaj (6 października) przez następne 5 dni rolnicy dalej będą blokowali przejazd na drodze krajowej nr 2. Ciągniki blokują przejazd na wysokości Worońca ale raz na jakiś będą przepuszczać pojazdy oraz poruszać się kolumną do Białej Podlaskej by następnie na ul. Janowskiej zawrócić do Worońca.

Dodano: 05 Październik 2016
Czytaj więcej

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 6

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

ue
ue
W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 poddziałania 4.2 „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” zostanie zrealizowana operacja pod tytułem wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez uruchomienie w zakładzie produkcji pasz oraz rozbudowę magazynu zbożowego i realizację inwestycji przeciwdziałającej zmianom klimatu, mająca na celu zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez budowę nowoczesnej bazy magazynowej oraz uruchomienie produkcji pasz i wdrożenie inwestycji służącej przeciwdziałaniu zmianom klimatu. Na skutek realizacji operacji zostanie osiągnięty wskaźnik operacji: utrzymanie poziomu umów długoterminowych zawartych z producentami rolnymi na zakup surowca/przyjęcie do usługowego przetwarzania lub przechowywania w ilości co najmniej 50%.

Odwiedzin: 129776