Asortyment

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 11

Folia Coveris 500
Bardzo wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne
Najważniejsze elementy stawiające folię na czołowej pozycji:
-lakowanie balotu
-lepsze formowanie balotu
-mniej zanieczyszczeń na napinaczu
-optymalne właściwości ślizgowe
-większa wydajność
-blokada dla tlenu
– jednostronny system klejenia zapobiega odkładaniu się kleju na napinaczu a specjalistyczny rodzaj kleju zapewnia efekt zalakowania.
 

 

 
Dodano: 21 Luty 2022
Czytaj więcej
Siatka Hellasnet

Siatka Hellasnet- 1,25 x 2000- siatka rolnicza do balotów używana do owijania beli siana, słomy, kiszonki HELLASNET 1.23x2000

 
Cechy charakterystyczne:
 
·         Czerwona linia ostrzegawcza na ostatnich 50 m
 
·         Posiada atest DLG (zatwierdzony przez Europejskie Zrzeszenie Rolników)
 
·         Doskonałe boczne naciągacze
 
·         Zawiera dodatki antystatyczne
 
·         Długość - 2000 m, Szerokość - 1230 mm
 
·         Kolor - biały
Dodano: 21 Luty 2022
Czytaj więcej
Folia silotite

Folia silotite500/750- 5-warstwowa folia do sianokiszonki Silotite nadaje się do stosowania na wszystkich rodzajach owijarek do bel. Jej stała niezawodność, bezproblemowa obsługa zwiększa wydajność belowania i szybkość pracy. Ma wysoką wytrzymałość i elastyczność niezbędną do zachowania dobrego kształtu beli po owinięciu w połączeniu z maksymalizacją gęstości beli w komorze prasowania. Silotite jest produkowana dla potrzeb różnych warunków klimatycznych na świecie. To gwarantuje, że może wytrzymać ekstremalne temperatury, zapewniając bezpieczeństwo bel podczas przechowywania.

Dodano: 21 Luty 2022
Czytaj więcej
Śruta słonecznikowa

Śruta słonecznikowa to znakomity sposób na uzupełnienie białka w paszy.


Skład % udział:

·         Białko- min 34-36%

·         Tłuszcz- 1,5 - 2%

·         Włókno- max 18%

·         BTJE- 12,8%

·         BTJN- 24,5%

·         Energia metaboliczna:

·         trzoda- 11-12MJ/kg = 2605-2841kcal/kg.

·         drób- 6-11MJ/kg = 1421-2606 kcal/kg.

Dodano: 21 Luty 2022
Czytaj więcej
DDGS- wywar gorzelniany kukurydziany

DDGS wywar gorzelniany kukurydziany jest to pasza białkowo- energetyczna, o małej podatności białka na rozkład w żwaczu, o bardzo dobrym składzie aminokwasowym. Stanowi też bogate źródło witamin z grupy B i mikroelementów. Poprawia smakowitość i zapach paszy, co wpływa korzystnie na jej pobieranie przez zwierzęta.

Dodano: 21 Luty 2022
Czytaj więcej
Młóto browarniane

Młóto browarniane- pochodzące  z ziarna jęczmienia białka, tłuszcze oraz włókno, które nie uległy hydrolizie enzymatyczneSkład podstawowy młóta browarnianego to: 22% suchej masy, 22-24% białka ogólnego w suchej masie, około 10% tłuszczu surowego i 18% włókna surowego. Pasza ta jest bardzo dobrym źródłem białka, którego więcej niż połowa (55-58%) stanowi białko nierozkładalne w żwaczu (RUP – z ang. rumenundegradable protein)

Dodano: 21 Luty 2022
Czytaj więcej
Susz z lucerny

Granulowany susz lucerny jest wysokowartościowym źródłem białka roślinnego bogatym w beta karoten i aminokwasy egzogenne, gdzie stosunek aminokwasów zbliżony jest do składu jaja kurzego. Oprócz tego lucerna jest źródłem beta-karotenu, choliny, witamin (A, B2, C, E, K) i prowitamin. Wspomaga ona wchłanianie i przyswajanie węglowodanów, białka, wapnia i żelaza, wzmacnia także system odpornościowy. W skład naszego suszu schodzą między innymi liście, które są bogate w sole mineralne, szczególnie w wapń, fosfor, potas, magnez oraz całą gamę mikroelementów, które są bardzo pożyteczne dla kości i zębów.

 
Główne zalety:
reguluje procesy trawienne
wspomaga prawidłowy rozwój młodego organizmu
wzmacnia system immunologiczny
wpływa na poprawę skóry i okrywy włosowej
 
Dodano: 21 Luty 2022
Czytaj więcej
Tlenek magnezu - paszowy

  Zawartość aktywnego tlenku magnezu 50%

- uspokaja

- poprawia apetyt

- zapobiega tężyczce pastwiskowej

- znakomity bufor

- odkwasza błyskawicznie

Stosowany w hodowli bydła trzody i drobiu.

Tlenek magnezu paszowy 25 kg - zwany również magnezytem kalcynowanym jest nieorganicznym związkiem chemicznym wywodzącym się z grupy tlenków zasadowych.

Zawiera magnez na drugim stopniu utleniania. Ma dosyć szerokie zastosowanie. Jest on między innymi kwalifikowanym dodatkiem do pasz i premiksów.

Dodano: 21 Luty 2022
Czytaj więcej
Wysłodki melasowane TOFI

Wysłodki buraczane melasowane pelety to materiał paszowy uzyskany przy produkcji cukru z buraków. Są wyciskane mechanicznie i suszone, żeby obniżyć zawartość wilgoci, następnie granulowane w pelety. Zawierają krajankę buraków cukrowych po ekstrakcji wody i suszeniu.

 
Dodano: 21 Luty 2022
Czytaj więcej
Melasa

Melasa - Zawiera przede wszystkim substancję cukrowe w postaci sacharozy, glukozy, fruktozy,  jak również bogata jest w takie pierwiastki jak:  wapń, fosfor, magnez, potas, sód, miedź, żelazo, mangan i cynk.  

Dzięki bardzo dużej zawartości potasu w melasie obserwujemy odczyn alkaiczny. 
Dodano: 21 Luty 2022
Czytaj więcej

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 11

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

ue
ue
W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 poddziałania 4.2 „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” zostanie zrealizowana operacja pod tytułem wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez uruchomienie w zakładzie produkcji pasz oraz rozbudowę magazynu zbożowego i realizację inwestycji przeciwdziałającej zmianom klimatu, mająca na celu zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez budowę nowoczesnej bazy magazynowej oraz uruchomienie produkcji pasz i wdrożenie inwestycji służącej przeciwdziałaniu zmianom klimatu. Na skutek realizacji operacji zostanie osiągnięty wskaźnik operacji: utrzymanie poziomu umów długoterminowych zawartych z producentami rolnymi na zakup surowca/przyjęcie do usługowego przetwarzania lub przechowywania w ilości co najmniej 50%.

Odwiedzin: 129775