Asortyment

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 8

Ferm-Pasz Ferm Milk 2

Kompletny preparat mleko zastępczy dla cieląt przeznaczony do stosowania od 14 dnia życia. Produkowany głównie z suszonych rozpyłowo produktów mlecznych oraz z najlepszej jakości surowców pochodzenia roślinnego o niskiej zawartości włókna, gwarantujących prawidłowy wzrost i rozwój cieląt.

Dodano: 31 Październik 2016
Czytaj więcej
Piast Koncentrat Prosiak Odsadzenie

Koncentrat Prosiak Odsadzenie przeznaczony jest dla prosiąt na okres od 2 dni do 15 dni po odsadzeniu. Całość zastosowanych komponentów ma na celu zminimalizowanie efektów ubocznych stresu spowodowanego oddzieleniem prosiąt od lochy.

Dodano: 28 Październik 2016
Czytaj więcej
Piast Koncentrat Locha Super

Koncentrat Locha Super to mieszanka paszowa uzupełniająca oparta na wysokobiałkowej śrucie sojowej o podwyższonych parametrach białkowych i aminokwasowych. Przeznaczona jest dla loch wysokoprośnych i karmiących oraz loch luźnych i niskoprośnych. Mieszanka pełnoporcjowa na bazie koncentratu Locha Super pokrywa zapotrzebowanie loch o wysokim potencjale genetycznym. Zalecany udział koncentratu przy sporządzaniu mieszanek paszowych pełnoporcjowych:

  • 17,5% - w mieszankach dla loch wysokoprośnych i karmiących,
  • 8,5%- 10% - w mieszankach dla loch luźnych i niskoprośnych.
Dodano: 28 Październik 2016
Czytaj więcej
Piast MPU Prosiak 2 2%

Mieszanka paszowa uzupełniajaca Prosiak 2 zawiera w swoim składzie ekstrudowane zboża, izolaty białkowe oraz preparaty zakwaszające z aktywnym nośnikiem. Mieszanka ta charakteryzuje się wysoką strawnością, a jednocześnie utrzymują równowagę pomiędzy populacajmi mikroflory jelitowej prosiąt. Dodatkowo dzieki eliminacji czynników antyżywieniowych i alergennych zapobiega biegunkom i zahamowaniu wzrostu. Mieszanka idealnie sprawdza się w intensywnym tuczu trzody chlewnej.

Dodano: 28 Październik 2016
Czytaj więcej
Piast MPU Mix Tucznik 1 3%

Piastmixy to grupa mieszanek paszowych uzupełniających mineralno-witaminowych dla trzody chlewnej. Poziomy witamin, mikro i makroelementów w tych mieszankach odpowiadają zapotrzebowaniu określonej grupy produkcyjnej. Zostały one stworzone zgodnie z prawem minimum-maksimum, to znaczy że zarówno składnik będący w niedoborze jak i nadmiarze pogarsza wyniki odchowu zwierząt.

Dodano: 26 Październik 2016
Czytaj więcej
Piast Koncentrat Tucznik 1 15%

Koncentrat Tucznik 1 -15% to mieszanka paszowa uzupełniająca będąca kontynuacją linii mieszanek paszowych pełnoporcjowych dla trzody chlewnej. Pasze wystarczy wymieszać w ilości 150 kg/tonę tylko i wyłącznie ze zbożami lub z dodatkiem produktów ubocznych ziaren zbóż, by uzyskać pełnoporcjowe mieszanki dla poszczególnych grup zwierząt.

Dodano: 25 Październik 2016
Czytaj więcej
Piast Tucznik Universal

Pełnoporcjowa mieszanka paszowa Tucznik Uniwersal to kontynuacja linii żywienia dla prosiąt. Pozwala na płynne przejście z żywienia paszami prosięcymi na żywienie paszami tuczowymi, przy zapewnieniu zwierzętom prawidłowego rozwoju układu kostnego i pokarmowego. W produkcie zastosowano optymalne poziomy białka i energii, co pozwala na osiągnięcie wysokiej mięsności tuczników przy niskim zużyciu paszy.

Dodano: 25 Październik 2016
Czytaj więcej
Piast Koncentrat Universal

Koncentraty z linii Uniwersal to mieszanki paszowe uzupełniające, idealne na cały okres tuczu. Stosowane są w żywieniu trzody chlewnej przez hodowców z całej Polski, którzy cenią oszczędność i wygodę. Koncentrat Uniwersal to mieszanka przeznaczona do przygotowania pasz pełnoporcjowych, które w swym składzie mogą zawierać duże ilości pszenżyta, jęczmienia oraz żyta.

Dodano: 25 Październik 2016
Czytaj więcej
Ferm-Pasz Farmer L

Uniwersalny koncentrat białkowy przeznaczony do stosowania w żywieniu loch w całym okresie produkcyjnym. Mieszanka sporządzona na bazie własnych zbóż dla loch prośnych i karmiących z 20 % udziałem mieszanki paszowej uzupełniającej FARMER L pozwala utrzymać odpowiednią kondycję loch, długi okres użytkowania zwierząt oraz płodność, plenność i mleczność na poziomie optimum przy jednoczesnych dobrych wynikach ekonomicznych.

Dodano: 25 Październik 2016
Czytaj więcej
Ferm-Pasz Farmer T

Uniwersalny koncentrat białkowy przeznaczony do stosowania w żywieniu tuczników w całym okresie tuczu. Mieszanka sporządzona na bazie własnych zbóż i innych komponentów od 25 kg do 110 kg masy ciała z 20 % udziałem mieszanki paszowej uzupełniającej FARMER T pozwala osiągnąć przyrosty masy ciała, wykorzystanie paszy, tempo wzrostu, mięsność na poziomie optimum przy jednoczesnych dobrych wynikach ekonomicznych.

Dodano: 25 Październik 2016
Czytaj więcej

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 8

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

ue
Odwiedzin: 78418