Asortyment

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 11

FERM-PASZ - Pisklę
Mieszanka paszowa pełnoporcjowa (kruszonka/sypka) przeznaczona dla małych kurcząt hodowlanych lub rzeźnych od pierwszego dnia życia pisklęcia do III tygodnia życia. Optymalny poziom składników pokarmowych zapewnia intensywny wzrost, a łatwo przyswajalne składniki paszy stymulują jej pobranie oraz korzystne działa na układ pokarmowy zapewniając równomierny rozwój i wzrost.
 
Dodano: 15 Luty 2022
Czytaj więcej
PIAST- Kurczak 2G

 Dla kurczaków 9-16 tygodni, granulat

Właściwości:
Mieszankę paszową pełno-porcjową produkowaną przez Wytwórnię Pasz PIAST opracowano na podstawie wymagań pokarmowych  oraz wieloletnich obserwacji i doświadczeń prowadzonych na fermach wewnętrznych.
Jakość surowca wysokobiałkowa,
Zboża pochodzenia krajowego,
Wykorzystanie optymalny poziom witamin oraz makro i mikroelementów, co zapewnia prawidłowy rozwój i wzrost.
 
Dodano: 15 Luty 2022
Czytaj więcej
PIAST- Kurczak 1G

Dla kurczaków 1-8 tygodni kruszonka

Właściwości:

  • Mieszankę paszową pełno-porcjową produkowaną przez Wytwórnię Pasz PIAST opracowano na podstawie wymagań pokarmowych  oraz wieloletnich obserwacji i doświadczeń prowadzonych na fermach wewnętrznych.
  • Jakość surowca wysokobiałkowa,
  • Zboża pochodzenia krajowego,
  • Wykorzystanie optymalny poziom witamin oraz makro i mikroelementów, co zapewnia prawidłowy rozwój i wzrost.
Dodano: 15 Luty 2022
Czytaj więcej
Agrocentrum- Agro Bufor

 Vit Agro Bufor - preparat buforujący stabilizujący pH żwacza. Stosowany w staniach zagrożenia subkliniczną i kliniczną kwasicą. Dodatkowo wpływa na ogólną poprawę stanu zdrowia oraz wspomaga mikroflorę żwacza


Dodano: 15 Luty 2022
Czytaj więcej
Agrocentrum- Vit Agro Gladiator

Vit Agro Gladiator to mieszanka witaminowo-mineralna skomponowana z myślą o bydle opasowym oraz bydle mięsnym. Wysoki poziom białka gwarantuje prawidłowy rozwój kośćca, a pokrycie zapotrzebowania na witaminy i minerały prawidłowy wzrost.
Wysoka zawartość witaminy E sprawia, że zwierzęta są spokojne i łatwiejsze w utrzymaniu.

Dodano: 15 Luty 2022
Czytaj więcej
Agrocentrum- MPU Rumba Active

 Pomaga uniknąć niedoborów pokarmowych w sytuacjach stresu oksydacyjnego, także w czasie choroby. Stymuluje zmysły smakowe i węchowe oraz usprawnia pracę żwacza.

Dodano: 15 Luty 2022
Czytaj więcej
Agrocentrum- Agro C+18

Pasza przeznaczona dla stad o najwyższym potencjale produkcyjnym. Charakteryzuje się najwyższą zawartością: energii, białka trawionego w jelicie cienkim, witamin oraz dodatków funkcyjnych. Nie zawiera surowców GMO

Dodano: 15 Luty 2022
Czytaj więcej
Agrocentrum- Agrolak Komfort

dla cieląt od 5. dnia życia

Dodano: 15 Luty 2022
Czytaj więcej
Cielak Starter 2

Granulowana mieszanka dla cieląt uzupełniająca (Ø 3,2 mm) przeznaczona do stosowania dla cieląt powyżej 2 miesiąca życia.

Dodano: 15 Luty 2022
Czytaj więcej
PIAST - Koncentrat Impuls Maślan

 W swoim składzie zawiera maślan sodu, który w przewodzie pokarmowym dysocjuje do kwasu mlekowego, wpływając korzystnie na obniżenie w nim pH.

Dodano: 15 Luty 2022
Czytaj więcej

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 11

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

ue
ue
W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 poddziałania 4.2 „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” zostanie zrealizowana operacja pod tytułem wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez uruchomienie w zakładzie produkcji pasz oraz rozbudowę magazynu zbożowego i realizację inwestycji przeciwdziałającej zmianom klimatu, mająca na celu zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez budowę nowoczesnej bazy magazynowej oraz uruchomienie produkcji pasz i wdrożenie inwestycji służącej przeciwdziałaniu zmianom klimatu. Na skutek realizacji operacji zostanie osiągnięty wskaźnik operacji: utrzymanie poziomu umów długoterminowych zawartych z producentami rolnymi na zakup surowca/przyjęcie do usługowego przetwarzania lub przechowywania w ilości co najmniej 50%.

Odwiedzin: 129775