Asortyment

<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 8

Ferm-Pasz Starter Standard granulat

Starter Standard granluat jest mieszanką pełnoporcjową przeznaczoną dla prosiąt od 10 kg do 30 kg wagi ciała.

Dodano: 25 Październik 2016
Czytaj więcej
Ferm-Pasz Prestarter Acid Lac Fitaza

Granulowana mieszanka pełnoporcjowa (2,5 mm) przeznaczona dla małych prosiąt od 14 dnia życia do uzyskania przez zwierzęta 15 kg masy ciała. Optymalny poziom energii, białka i aminokwasów egzogennych zapewnia intensywny wzrost, a wyjątkowa smakowitość produktu stymuluje wczesne i wysokie pobieranie paszy.

Dodano: 25 Październik 2016
Czytaj więcej
Ferm-Pasz ProtaVit Locha

Koncentrat białkowo-aminokwasowy przeznaczony do stosowania w żywieniu loch. Mieszanka sporządzona dla loch luźnych i niskoprośnych oraz loch wysokoprośnych i karmiących z udziałem ProtaVit Locha pozwala utrzymać odpowiednią kondycję loch, zapewnia prawidłowy rozwój płodu, gwarantuje wyraźne ruje, wysoką płodność, wyrównanie miotu oraz wydłuża czas użytkowania zwierząt.

Dodano: 25 Październik 2016
Czytaj więcej
Ferm-Pasz ProtaVit Prosiak czosnek

Nowoczesny koncentrat białkowo-aminokwasowy z dodatkiem zakwaszacza Fermacid przeznaczony do stosowania w żywieniu młodych prosiąt powyżej 10kg do 35kg masy ciała. Mieszanka sporządzona na bazie własnych zbóż z udziałem koncentratu ProtaVit Prosiak gwarantuje szybkie tempo wzrostu, wysoką zdrowotność, równomierny rozwój, wysokiej jakości prosięta dobrze przygotowane do tuczu.

Dodano: 25 Październik 2016
Czytaj więcej
Ferm-Pasz ProtaVit Tucznik czosnek

Nowoczesny koncentrat białkowo-aminokwasowy o podwyższonym poziomie białka, energii i aminokwasów przeznaczony do stosowania w żywieniu tuczników przez cały okres tuczu. Mieszanka sporządzona na bazie własnych zbóż z udziałem koncentratu ProtaVit Tucznik gwarantuje wysoką opłacalność produkcji, szybsze przyrosty masy ciała, niskie zużycie paszy na kilogram przyrostu oraz wysoką mięsność.

Dodano: 25 Październik 2016
Czytaj więcej
Ferm-Pasz FermMIX NIOSKA

NIOSKA jest mieszanką paszową uzupełniającą witaminowo-mineralną przeznaczoną dla kur niosek do stosowania jako niezbędny 4% dodatek witamin i minerałów w mieszankach sporządzonych w gospodarstwie.

Dodano: 25 Październik 2016
Czytaj więcej
Ferm-Pasz FermMIX LOCHA KARMIĄCA

LOCHA jest mieszanką paszową uzupełniającą witaminowo-mineralną przeznaczoną dla loch wysokoprośnych i karmiących do stosowania jako niezbędny 4% dodatek witamin i minerałów w mieszankach sporządzonych w gospodarstwie


Dodano: 25 Październik 2016
Czytaj więcej
Ferm-Pasz FermMIX TUCZNIK

TUCZNIK jest mieszanką paszową uzupełniającą witaminowo-mineralną przeznaczoną dla tuczników do stosowania jako niezbędny 4% dodatek witamin i minerałów w mieszankach sporządzonych w gospodarstwie

Dodano: 25 Październik 2016
Czytaj więcej
Ferm-Pasz FermMIX KROWA MLECZNA ANTYSOM

FermMix 4% KROWA MLECZNA jest mieszanką witaminowo mineralna przeznaczona do stosowania jako dodatek do własnych pasz gospodarskich dla krów wysokomlecznych dostosowana do intensywnej produkcji. Premiks pokrywa zapotrzebowania użytkowanych zwierząt w okresie laktacji i zasuszenia w brakujące składniki witaminowo-mineralne w organizmie. Mieszanka zawiera chelaty cynku, magnezu i miedzi oraz węglan kobaltu. Stosowanie premiksu w okresie laktacji poprawia odporność, znacząco obniża liczbę komórek somatycznych (LKS). Stosowanie w okresie zasuszenia zapobiega późniejszemu powstaniu mastitis oraz poprawia wyniki reprodukcyjne stada. Zapoznaj sie równiez z melasą naszej produkcji.

Dodano: 24 Październik 2016
Czytaj więcej
Ferm-Pasz FermMIX KROWA MLECZNA

FermMix 4% KROWA MLECZNA to mieszanka witaminowo mineralna przeznaczona do stosowania jako dodatek do własnych pasz gospodarskich dla krów mlecznych dostosowana do intensywnej produkcji. Premiks pokrywa zapotrzebowania użytkowanych zwierząt w okresie laktacji i zasuszenia w brakujące składniki witaminowo-mineralne w organizmie.

Dodano: 24 Październik 2016
Czytaj więcej

<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 8

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

ue
Odwiedzin: 78417